“ارسال سریع” سرعت فن پویا را امتحان کنید

یکی اولویت های ما در گروه فن پویا رضایتمندی و آرامش خاطر مشتریان می باشد لذا برای پیشبرد این هدف فن پویا سرویس ارسال سریع و پرداخت در محل را راه اندازی کرده است و با کمک کارشناسان فنی مجرب خود تلاش کرده است تا مشتریان عزیز بتوانند با مشاوره صحیح اطلاعات دقیقی از محصولات مورد نظرشان به دست آوردند و خریدی اسان با تحویل به موقع و در عین حال دقیق را انجام دهند، همچنین فن پویا در صورت نیاز به تعویض و یا باز پس فرستادن محصول خریداری شده، مشتری را در این مهم همراهی می‌‌نماید.

فن پویا با توجه به وجود ویروس همه گیر کرونا و لازم الاجرا بودن پروتکل های بهداشتی از سوی وزارت بهداشت، با اعمال شرایط نام برده و پرداخت آنلاین و پرداخت در محل، امکان دریافت سریع محصول در تهران را برای شما عزیزان فراهم نموده است. سفارش های تهران طی مدت چند ساعت و سفارش های دیگر استان ها طی 4 روز کاری ارسال میگردند. 

نکات:

– در رابطه با سرویس نام برده در تهران همکاران ما پیش از ارسال مرسوله با شما تماس گرفته و از صحت حضور شما در محل اطمینان حاصل می نمایند.

– در صورتی که کالای ارسال شده سالم باشد و  مشتری محترم از خرید خود منصرف شود هزینه ارسال از وی دریافت خواهد شد.

– در صورت بروز هرگونه تغییر در آدرس یا مساله ای در اولین فرصت از طریق تماس با شماره همراه 1613616-0938 همچنین ارسال ایمیل از طریق صفحه “تماس با ما” این موارد به خدمات پس از فروش فن پویا اطلاع داده شود.

ارسال سریع محصولات

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.