تاریخچه شکل گیری فن پویا:

در سال 1354، صنایع هواکش عباسی با نام صنایع برق عباسی در لاله زار جنوبی، پاساژ ابهری راه خود را شروع کرد. در سال 1369 با نام تجاری صنایع هواکش عباسی به فعالیت خود ادامه داد و مسیر خود را بصورت تخصصی دنبال کرد. این واحد به فروش انواع هواکش صنعتی، لوکس و خانگی متمرکز شده و با تأسیس کارخانه، به تولید و واردات هواکش صنعتی و خانگی و الکتروموتورها پرداخت.

تأسیس فروشگاه اینترنتی فن پویا:

با توسعه بستر اینترنت و تغییرات گسترده در سبک زندگی، در سال 1398 فن پویا فعالیت خود را با ایجاد یک وبسایت فروشگاهی با همین نام آغاز کرد. این اقدام با هدف افزایش سهولت خرید برای مشتریان و ایجاد بستری تخصصی برای فروش و بررسی انواع محصولات فن، الکتروفن، کانال‌های انتقال هوا، فن‌های لوکس و خانگی، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، و الکتروموتورهای صنعتی و خانگی صورت گرفت.

رسالت فروشگاه فن پویا:

هدف اصلی این فروشگاه ایجاد بستری آسان و تخصصی برای فروش و بررسی انواع محصولات فن، الکتروفن، کانال‌های انتقال هوا، فن‌های لوکس و خانگی، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، و الکتروموتورهای صنعتی و خانگی است. تیم مشاوران فروش با تجربه فروشگاه به مشتریان خدمات مشاوره رایگان ارائه می‌دهند و از طریق تماس تلفنی یا شبکه‌های اجتماعی در دسترس هستند.

همچنین درصورت نیاز به مشاوران و کارشناسان حضوری فن پویا (جهت نصب یا راهنمایی خرید) می‌توانید از طریق شماره تلفن های این مجموعه درخواست خود را ثبت کنید.

ارتباط با فن پویا:

برای انتقادات، شکایات یا ارسال عکس، می‌توانید با فن پویا تماس بگیرید:

شماره‌های تماس: 021-33918481، 021-33931618، 021-33932128
شماره تماس انتقادات و شکایات/ارسال عکس: 09101200058
ایمیل های پشتیبانی: fanpooya@gmail.com، info@fanpooya.com

پیج اینستاگرام @fanpooya     @fanpooya.trading

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.