حریم خصوصی کاربر

حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران برای گروه فن پویا حائز اهمیت بوده و در راستای پیشبرد این مهم مقصود ما از دریافت اطلاعات تنها ارائه خدماتی امن و مطمئن است تا شما کاربر محترم بتوانید از امکانات سایت استفاده نمایید.

همچنین مطالبی مانند خبرنامه فن پویا تنها در صورت علاقه مندی شخصی شما به آدرس ایمیلتان ارسال خواهد شد و از آنجا که کلیه فعالیت های فن پویا مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت میگیرد در صورتی که مشتری محترم اقدام به در خواست فاکتور رسمی نماید گواهی ارزش افزوده برای ایشان صادر می گردد، لذا وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی، شناسه ملی برای خرید های سازمانی الزامی می‌باشد.
همچنین فن پویا به منظور حفظ ارتباط با مشتریان و بازاریابی محصولات خود می‌تواند از برخی اطلاعات استفاده نماید و برای اطلاع رسانی برخی رویداد ها ایمیل یا پیامک ارسال نماید که این امر منافاتی با قوانین حفظ حریم خصوصی کاربر ندارد.

خواهشمند است کاربران برای جلوگیری از سوءاستفاده های احتمالی در حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور خود دقت لازم را به عمل آورند و این اطلاعات را برای اشخاص دیگری فاش نکنند، مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی  ناشی از موارد فوق الذکر به عهده کاربر می‌باشد.

گروه فن پویا اولین فروشگاه اینترنتی فروش تخصصی انواع الکتروموتور و هواکش در ایران است که به منظور انتقال اطلاعات کامل و تخصصی به انواع مخاطب (عام، خاص، صنعتگر) ، کمک رسانی در جهت انتخاب دقیق مخاطب با استفاده از مقایسه محصولات و جداول مشخصات فنی با ارایه بهترین کیفیت و تنوع کالایی اقدام به  فعالیت در این زمینه نموده است.

نظرات و پیشنهادات

هدف از ایجاد بخش نظرات در فروشگاه اینترنتی فن پویا، اشتراک گذاری تجربه خرید محصولاتی با حفظ حریم خصوصی است که به فروش می‌رسد.

در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد که پس از بررسی و تایید کارشناسان، امکان مشاهده آن وجود دارد. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نخواهد شد.

فروشگاه اینترنتی فن پویا در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچگونه مسئولیتی ندارد و نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید کادر فنی فروشگاه اینترنتی فن پویا درباره محتویات نظرات نیست.

برای ارسال نظرات خود میتوانید از راه های ارتباطی درج شده در صفحه تماس با ما استفاده نمایید.